Hyacell – šveicariška kosmetika

Riebios odos priežiūra

Produktai skirti odai turinčiai riebios odos požymių: spuogai, nešvarios ir išsiplėtusios poros, blizgėjimas, jaurumas, išsausėjimas, ragėjimas, odos pilkumas. 

Raminamųjų ingredientų pagalba nuraminsite odą, mažinsite uždegimą, pridrėkinsite ir subalansuosite odos pH.  Ingredientai veikiantys prieš akne bakterijas padės kovoti su spuogais. Valomosios rūgštys skirtos išvalyti poras ir mažinti ragėjimui, skaistinti odos spalvą, šviesinti pigmentacijai ir lyginti atsiradusius netolygumus. 

CLEANSER – Valomosios putos skirtos kasdieniniam riebios odos valymui. Gerai pašalina reibalus, makiažo pagrindą, nešvarumus. Nesausina odos. Subalansuoja odos pH.

PEELING – Gilesniam ir efektyviam odos valymui skirtas gelinės tekstūros rūgštinis valiklis, kurį patogu ir paprasta naudoti. Sudėtyje esančių vaisinių rūgščių ir salicilo rūgšties kompleksas efektyviai valo komedonus, tirpdo paviršines odos ląsteles, skaistina spalvą. Produktas pagerina kitų produktų skverbtį ir jų veiksmingumą. Tinka jautriai odai. Užtepus plonu sluoksniu ant odos palaikyti iki 5 min. ir nuplauti dideliu kiekiu vandens. 

HYALURON – Drėkinamojo serumo sudėtį sudaro trijų molekulinių dydžių hialurono rūgštis, hidrolizuotas kolagenas, elastinas ir sidabras. Sudėties švarumas ir negausumas užtikrina gerą toleravimą ir odos pridrėkinimą. Serumo konsistencija lengva, greitai susigerianti ir nepaliekanti diskomforto.

ACNE – Nesausinantis, kasdieninis, raminamasis kremas  riebiai ir spuoguotai odai. Naikina bakterijas atsakingas už spuogų formavimąsi, mažina uždegimą, tirpdo riebalų sankaupas porose ir lėtina padidėjusią riebalinių liaukų veiklą. Skatina žaizdelių gyjimą. Kremas nesausina odos.

VITAMIN A – Norint sutraukti išsiplėtusias poras, naikinti randelius, sumažinti riebalavimąsi ar naikinti pigmentaciją likusią po spuogų – kremas su retinaldehidu(vit.A) – puikus pasirinkimas. Kremas ne tik kovoja su riebios odos trūkumais, bet ir gerina bendrą epidermio kokybę, suteikia stangrumo, lygina raukšles ir atjaunina odą.

RECOVER – Raminamasis kremas su vario peptidais efektyviai mažina odos jautrumą, gydo uždegiminius spuogus, dezinfekuoja žaizdeles ir padeda subalansuoti odos ph. Rekomenduojamas naudoti kartu su Vitamin A kremu.

Panašūs produktai