Hyacell – šveicariška kosmetika

Priešraukšlinė priežiūra

Produktai pasižymi priešraukšliniu poveikiu ir yra skirti giliam odos atjauninimui ir įvairių senėjimo požymių naikinimui: raukšlės, tonuso praradimas, pigmentacija, papilkėjusi spalva. 

Produktai stimuliuoja odos atsinaujinimo proecesą. Gausus antioksidacinių ingredientų kiekis mažina laisvųjų radikalų daromą žalą ir lėtina priešlaikinį senėjimą. Giliųjų audinių tvirtinimui ir tonuso suteikimui idealus produktas Vitamin A.   

CLEASNER – Valomosios putos efektyviai valo odą, skirtos kasdieniniam naudojimui.

PEELING – Gelinės konsistencijos vaisinių rūgščių pilingas stimuliuoja odos atsinaujinimo procesą,  gerina odos tekstūra, stiprina poodinį sluosnį ir lygina raukšleles. Tirpdo paviršines odos ląsteles suteikdamas odai švytėjimo ir spindesio. Gerina kitų produktų veiksmingumą. Tinka jautrios odos priežiūrai.

AOX – serumas pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu. Saugo odą nuo priešlaikinio senėjimo sukelto laisvųjų radikalų. Vitaminas C, hialurono rūgštis, kamieninės ląstelės, astaksantinas, resveratrolis ir augimo faktoriai lėtina odos senėjimo procesą, atnaujina giliuosius epidermio sluoksnius.

WRINKLE – priešraukšlinis kremas skirtas odos atjauninimui, raukšlelių lyginimui ir spalvos išskaistinimui. Gausus priešraukšlinių ir vitamino A ingredientų.

VITAMIN A – Vitamino A kremas užtikrina pilną giliųjų odos sluoksnių atsinaujinimą. Padeda atsikratyti daugelio su senėjimu susijusių požymių: raukšlės, išplatėjusios poros, odos glebumas, papilkėjusi oda. Pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai.

NIGHT – lengvas, neriebus naktinis kremas pasižymi efektyviu priešraukšliniu įvairių veikliųjų medžiagų deriniu. Hialurono rūgštis, vitaminai, peptidai ir kamieninės ląstelės regeneruoja ir padeda greičiau atsinaujini odai ir ją atgaivinti.

EYE – greičiausiai senėjimo požymiai pasireiškia aplink akis. Paakių oda yra plona, gana jautri, todėl greitai formuojasi raukšlelės, atsiranda patamsėjimai ir maišeliai dėl skysčių skankaupų. Gelinės konsistencijos gelis 3/1 patempia raukšleles ir padeda nudrenuoti skysčius.

MASK – Priešraukšinė kaukė sirta aprūpinti odą trūkstamais elementais, efektyviau pridrėkinti ir primaitinti. Drenuojamieji ingredientai padeda pašalinti nereikalingus skysčius ir toksinus, lygina odos reljefą. 1-2 kartus naudojama per savaitę padės išlaikyti spindinčią odą. Kaukę tepti plonu sluoksniu ant švarios odos, palaikyti 15 min ir pašalinti arba įmasažavus palikti nakčiai.

SUN – Apsauginis kremas nuo saulės skirtas apsaugoti odą nuo įvairios spinduliuotės ir lėtinti priešlaikinį odos senėjimą. Rekomenduojamas kasdieniniam naudojimui. Produktas ne tik apsaugo nuo saulės daromos žalos, bet ir aprūpina odą būtinais elementais.

Panašūs produktai