Profesionalūs serumai

Hialurono rūgščių serumai MED specialiai gaminami profesionaliam naudojimui.
Visų pirma: mikroadatinė terapija, ultragarsas, elektroporacija, radijo dažnis ar lazerio procedūros.
Sudedamosios medžiagos yra didesnės koncentracijos nei prekybai skirtuose produktuose. Specialiai pritaikytas klampumas.
Serumų pagrindą sudaro ne liofilizuotos medicininės hialurono rūgštys. Tai reiškia, kad hialurono rūgštis gaminame biotechnologijų būdu ir jose nėra gyvulinės kilmės medžiagų.
Kadangi šviežią, gryną hialurono rūgštį iškart toliau apdorojame, pas mus nevyksta liofilizacijos procesas (džiovinimas sublimacijos būdu). Šis gamybos procesas yra mūsų paslaptingasis receptas, darantis mūsų produktus unikaliais.
Į serumų sudėtį įeina trijų skirtingų masių hialurono rūgštys. Mažiausios masės hialurono rūgšties grandinės ilgis yra tik 3 kDa (kilodaltonai). Ši rūgštis pati prasiskverbia giliai per odą iki dermos. Vidutinės masės hialurono rūgšties grandinės ilgis – 750 kDa. Jos molekulės skverbiasi į epidermį iki bazalinės membranos. Ilgiausią grandinę turinčios hialurono rūgšties molekulinė masė yra 1700 kDa, ji lieka ant odos paviršiaus.

MED 89

HCC89 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 46, EGF(epidermio augimo faktorius), FGF(fibroblastų augimo faktorius), Vitaminais A, B3, B6, C, E, H, Coenzym Q10 ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

Skaityti daugiau

MED 78

HCC78 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 78, PhytoCellTecTM nunatak ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

Skaityti daugiau

MED 57

HCC57 yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 57 kompleksu, sniego dumblių ekstraktu ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

Skaityti daugiau

MED HA

HA koncentruotas serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos kartu su sidabru.

Skaityti daugiau