Hyacell – šveicariška kosmetika

Hyacell kosmetikos produktai kuriami ir gaminami Šveicarijos farmacinėje laboratorijoje Swiss Pharma Laboratory. Laboratorijos tikslas – kurti veiksmingus produktus, kurių poveikis daro įtaką odos ląstelių atsinaujinimo procesams. Produktų formulės yra pažangios dėl specialistų patirties ir naudojamų ingredientų tyrimų.

Su amžiumi ląstelių atsinaujinimo ciklas lėtėja, todėl pasireiškia senėjimo požymiai bei kiti odos trūkumai: aknė, pigmentacija, jautrumas ir uždegimas. Hyacell kosmetikos linija skirta kasdieninei odos priežiūrai, kuri stimuliuoja ląstelių gamybą, greitina jų atsinaujinimą  ir padeda išsaugoti kuo jaunesnę ir sveikesnę odą.

Hyacell produktai užtikrina maksimalų poveikį, nes jų gamybai naudojami tik gryni ir aukštos koncentracijos ingredientai: hialurono rūgštis, antioksidantai, vitaminai, peptidai, kamieninės ląstelės, vaisinės rūgštys. Laboratorija specializuojasi hialurono rūgšties gamyboje. Taiko būdus, kuomet šviežia ir gryna hialurono rūgštis yra biotechnologiškai apdorojama nenaudojant liofilizacijos metodo. Toks gamybos metodas yra unikalus  ir leidžia sukurti švarią, veiksmingą, be gyvūlinės kilmės priemaišų hialurono rūgštį. 

Tokia forma veikia kaip katalizatorius, padedantis pernešti veikliąsias medžiaga į derma ir kaip drėgmę odoje sulaikanti medžiaga. Beveik kiekvieno Hyacell produkto sudėtyje yra 3 skirtingų molekulinių dydžių hialurono rūgštis. Pati mažiausia 3 kD prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius.  Vidutinio ilgio grandinės  750 kD pasiekia bazinę membraną, o ilgiausia 1700 kD pasilieka ant odos paviršiaus.  

HYACELL produktai pasižymi išskirtiniu ir tiksliniu poveikiu odai. Juos naudojant, organizmo ląstelių gamyba vėl stimuliuojama ir užtikrinama efektyvi ir tvari odos priežiūra. Produktų tarpusavio derinimas užtikrina galimybę spręsti konkrečias odos problemas ir individualiai patenkinti kiekvienos odos poreikius.