veiklioji medžiaga funkcija aknė krūtinė diena akis hialuronu pakeliamas naktis lupimasis atsigauti serumas Vitaminas A baliklio
Ac.net Oleanolio rūgštis + Nordihidroguaiaretinė rūgštis (NDGA). Veikia antibakteriškai, mažina riebalų gamybą. Slopina fermentą 5-alfa reduktazę, taigi ir hormoną androgeną.                      
Alantoinas Alantoinas yra hipoalergiškas ir drėkina odą. Pasižymi antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu.                  
Aloe vera Natūralus drėkiklis. Veikia priešuždegimiškai ir skatina žaizdų gijimą.                    
Arbutinas Mažina melanino susidarymą.                      
Argano kamieninės
ląstelės
Argano kamieninės ląstelės yra skvarbios. Apsaugo odos ląsteles ir atgaivina odą. Dėl šio giluminio efekto sumažėja iki 25% raukšlių. Tuo pačiu metu jis sutvirtina odą.                     
Argireline Acetilheksapeptidas-8. Peptidas skirtas veido raumenų aktyvumui slopinti.                      
Astaksantinas Ypač stiprus antioksidantas, apsaugo odą nuo saulės spindulių ir padidina odos apykaitą. Odos drėgmės lygis pagerėja iki 70%. Dėl to oda tampa lygesnė ir sumažėja raukšlių.                
Bisabolol Eterinis ramunėlių aliejus. Jis turi priešuždegiminį poveikį ir ramina odą.                  
Centella
asiatica
Azijos tigro žolės veikliosios medžiagos skatina žaizdų gijimą ir gerina kolageno kokybę. Be to jis yra priešuždegiminis, antibakterinis ir veikia prieš laisvuosius radikalus.                     
Chlorheksidinas Chlorheksidinas veikia daugelį bakterijų ir virusų ir yra labai gerai toleruojamas ant odos ir gleivinės.                    
CM-gliukanas P CM-Glucan P slopina alergines odos reakcijas ir atkuria imuninę sistemą. Jis ramina jautrią, niežtinčią odą ir mažina dirginimą.                    
Kofermentas Q10 Kofermentas Q10 sumažina jungiamojo audinio (kolagenazės) skilimą odoje ir skatina jo pakartotinę gamybą. Kaip antioksidantas, jis apsaugo odos ląsteles nuo vidinių ir išorinių pažeidimų. Savarankiškai gaminamas Q10 vis mažėja nuo 30 metų amžiaus.                  
Detoxophane Jis apsaugo odą nuo kenksmingų medžiagų, padeda išvengti DNR pažeidimų ir yra antrosios kartos antioksidantas, mažinantis odos senėjimą.                      
Dipeptidas-2 Peptidas skirtas mažinti patinimus ir maišelius po akimis.                       
Eyeseryl Acetil-tetrapeptidas-5. Peptidas skirtas mažinti patinimams ir maišeliams aplink akims.                      
Gaba Gaba sumažina nervų perdavimą ir sumažina raumenų aktyvumą, panašiai  kaip Botox, tik natūraliu būdu. Tai išlygina smulkias raukšles.                      
Glikolio rūgštis Alfa-hidroksi rūgštis, transportuoja negyvas odos ląsteles ir turi regeneracinį poveikį.                      
Hialurono rūgšties trumpoji grandinė Ji susideda iš trumpos 750kD grandinės struktūros. Ji įsiskverbia į viršutinius odos sluoksnius ir išlygina smulkias raukšleles.
Hialurono rūgšties ilgoji grandinė Ji susideda iš 1800kD ilgio grandinės struktūros ir lieka ant odos paviršiaus. Tai garantuoja ilgalaikę drėgmę.
Hialurono rūgšties trumpiausia grandinė Ji susideda iš tik 3kD grandinės ilgio. Ši molekulinio pobūdžio kokybė kosmetikos gaminiuose yra labai reta. Ji įsiskverbia tiesiai į odą ir išsiskiria dermoje. Dėl to gali būti pasiektas maksimalus katalizatoriaus efektas migracijos aktyviesiems agentams.
Kojic rūgštis Priešuždegiminis, antibakterinis ir melanino gamybą stabdantis poveikis. Skirta odos balinimui ir pigmentacijos šviesinimui.                    
Crocus
gumbų ekstraktas
Crocus gumbų ekstraktas stimuliuoja ląstelių tarpusavio ryšį ir turi grįžtamą poveikį odos senėjimui. Padidėja kolageno ir elastino gamyba ir skatinami odos augimo faktoriai. Strijų sumažėja ir oda atjaunėja.                    
Vario
tripeptidas
Trijų aminorūgščių peptidas. Jis skatina žaizdų gijimą, didina kolageno gamybą ir turi priešuždegiminį poveikį. Sumažėja raukšlių.                      
Lipobelle
Soyaglycone
Speciali formulė genisteinui, fitoestrogenui iš sojos. Tai veikia kaip tikras kolageno aktyvatorius, dėl kurio atsiranda matomas kėlimo ir patempimo efektas. Tai sumažina smulkias linijas ir raukšles.                    
Migdolų rūgštis Alfa-hidroksi rūgštis pašalinanti negyvas odos ląsteles. Mažina  hiperpigmentaciją.                        
Matrixyl 3000 Dviejų peptidų derinys padidina kolageno gamybą ir sutvirtina odą.                      
Microsilver Microsilver(sidabras) pasiskirsto ant odos paviršiaus, turi dezinfekcinį poveikį ir apsaugo nuo odos dirginimo.                  
Pieno rūgštis Alfa-hidroksi rūgštis veikia odos paviršių, atkuria natūralią odos rūgštinę plėvelę.                  
Morus Alba Sumažina melanino gamybą, veikia priešuždegimiškai ir kaip antioksidantas. Ypač veiksmingas uždegiminei hiperpigmentacijai naikinti.                      
N-
acetilglukozaminas
Struktūrinis hialurono rūgšties komponentas. Apsaugo nuo melanino susidarymo.                      
Oligopeptidas-
10
Naikina spuogus ir veikia prieš bakterijas.                      
OPC Itin stiprus vynuogių sėklų antioksidantas apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų.                      
Pentapeptidas-
18
Peptidas, skirtas veido raumenų aktyvumui slopinti.                      
Pentapeptide-
48
Greitina ląstelių atsinaujinimą ir aktyvina valymosi procesus.                     
Resveratrolis Resveratrolis yra labai veiksminga apsauginė medžiaga, kuri didina odos atsparumą kenksmingiems aplinkos veiksniams ir ligoms. Jis yra vienas iš stipriausių antioksidantų ir suaktyvina vadinamus ilgaamžiškumo fermentus, tokius kaip sirtuinas.                    
Salicilo rūgštis Beta-hidroksi rūgštis, kuri tirpina riebalinius komedonus ir sumažina odos poras.                    
Sniego dumblių kamieninės ląstelės Sniego dumblių kamieninėse ląstelėse esantys augimo faktoriai ir peptidai aktyvuoja Klotho geno ir AMPK, kuris imituoja kalorijų apribojimą. Tai veda prie dermos sutvirtėjimo, raukšlių gylio sumažėjimo ir padidėjusios drėgmės.                     
Sviestmedžio aliejus Turtingas oleino ir stearino rūgštimi. Suformuoja apsauginį sluoksnį ant odos ir apsaugo nuo dirginimo. Idealiai tinka jautriai odai.            
Symphytum kamieninės Gerina odos atsinaujinimą.                       
Syn-Ake Dipeptidas Diaminobutyroyl Benzilamido diacetatas. Peptidas, slopina mimikos raumenų aktyvumą.                       
Syn-Coll Palmitoyl Tripeptidas-5 didina kolageno gamybą ir stangrina odą.                      
Tranexamic rūgštis Slopina melanino formavimąsi ir mažina pigmentinių dėmių matomumą.                        
Vitaminas A Vitaminas A greitina ląstelių atsinaujinimo ciklą ir stimuliuoja kolageno gamybą. Jis taip pat turi poveikį į pigmentaciją ir mažina riebalų gamybą.                     
Vitaminas B3 Niacinamidas sumažina raukšlių gylį ir paraudimą, reguliuoja riebalų gamybą ir mažina dideles poras. Be to, jis turi balinimo poveikį, slopindamas pigmento perdavimą.                  
Vitaminas B5 Dekspantenolis yra vandenyje tirpus ir greitai absorbuojamas odoje, kur jis paverčiamas į Pantoteno rūgštį. Ten jis ramina, veikia priešuždegimiškai ir suteikia daug drėgmės.         
Vitaminas C Labai stiprus antioksidantas, kuris apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir tokiu būdu nuo odos senėjimo. Tuo pačiu metu jis mažina pigmentacijos dėmes.                     
Vitaminas E

Tokoferolis yra antioksidantas ir apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Jis slopina jungiamojo audinio (kolagenazių) irimą, mažina saulės žalą ir sumažina amžiaus dėmių susidarymą.

 

     
Citrinų
rūgštis
Alfa-hidroksi rūgštis gerinanti odos kokybę.