PROFESIONALI ŠVEICARIŠKA KOSMETIKA 
 
Daugiau nei grožiui

PROFESIONALŪS SERUMAI

Hialurono rūgščių serumai MED specialiai gaminami profesionaliam naudojimui.

Visų pirma: mikroadatinė terapija, ultragarsas, elektroporacija, radijo dažnis ar lazerio procedūros.

Sudedamosios medžiagos yra didesnės koncentracijos nei prekybai skirtuose produktuose. Specialiai pritaikytas klampumas.

Serumų pagrindą sudaro ne liofilizuotos medicininės hialurono rūgštys. Tai reiškia, kad hialurono rūgštis gaminame biotechnologijų būdu ir jose nėra gyvulinės kilmės medžiagų.

Kadangi šviežią, gryną hialurono rūgštį iškart toliau apdorojame, pas mus nevyksta liofilizacijos procesas (džiovinimas sublimacijos būdu). Šis gamybos procesas yra mūsų paslaptingasis receptas, darantis mūsų produktus unikaliais.

Į serumų sudėtį įeina trijų skirtingų masių hialurono rūgštys. Mažiausios masės hialurono rūgšties grandinės ilgis yra tik 3 kDa (kilodaltonai). Ši rūgštis pati prasiskverbia giliai per odą iki dermos. Vidutinės masės hialurono rūgšties grandinės ilgis – 750 kDa. Jos molekulės skverbiasi į epidermį iki bazalinės membranos. Ilgiausią grandinę turinčios hialurono rūgšties molekulinė masė yra 1700 kDa, ji lieka ant odos paviršiaus.

MED HA /Drėkinantis ir atnaujinantis

HA koncentruotas serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos kartu su sidabru. Mažos masės molekulės pasižymi greitu prasiskverbimu, ilgalaikiu drėkinimu, bei odos atsinaujinimu. Sidabras pasižymi odos paviršių dezinfekuojančiu efektu.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, natrio hialuronatas, mikro sidabras.

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED 23 /Šviesinantis ir balinantis pigmentaciją

HCC23 koncentruotas serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos kartu su HyacellComplex 23, Perfection-Peptidas 3, Delentigo ir kitomis veikliosiomis medžiagomis. HCC23 pagreitina ląstelių atsinaujinimo ciklą ir pigmentinių ląstelių nykimą. Oda per trumpą laiką pašviesėja, įgyja vientisą toną ir tampa švytinti.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC23Complex, Sniego dumblių milteliai, Perfection Peptide P3, Delentigo(balinamasis ingredientas gaunamas iš sojų)

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


 

MED25 /Paviršinėms raukšlelėms su kamieninėms ląstelėms

HCC25 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su "HyacellComplex 25" kompleksu, augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis ir kitais ingredientais pasižyminčiais medicininiu poveikiu. Stimuliuoja paviršinį odos sluoksnį ir lygina paviršines raukšles. Rekomenduojama derinti su HCC57 ir HCC46 serumais.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC25 Complex, PhytoCellTec ™ Argan(argano medžio kamieninės ląstelės), PhytoCellTec ™ Malus Domestica(obuolių kamieninės ląstelės), PhytoCellTec ™Solar Vitis(vynuogių kamieninės ląstelės)

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED33 / Pažeistai odai regeneruoti ir gydyti

HCC33 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 33 kompleksu,  PerfectionPeptide P7 ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.  Pasižymi tiesioginiu poveikiu į kamienines ląsteles. Greitina odos atsinaujinimą ir skatina gijimą po odos pažeidimų ar traumų. Jautri ir pažeista oda atsistato per gana trumpą laiką.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC33Complex, PhytoCellTec ™ Symphytum(kaulažolės arba vaistinės taukės kamieninės ląstelės), CM-GlucanP(beta gliukanas gaunamas iš mielių) , GSP-T(flavanolis)

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED57/Stangrinantis ir suteikiantis odai tūrio

HCC57 yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 57 kompleksu, sniego dumblių ekstraktu ir kitomis veikliosiomis medžiagomis. Serumas veikia kaip fitoestrogenas, stimuliuoja odos augimo faktorius. Oda įgauna tūrio, tampa storesnė ir tvirtesnė.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC57Complex, Lipobelle soyaglycone ginesteinas gaunamas iš sojų, kuris stimuliuoja kolageno gamybą), DermCom(priešraukšlinis ingredientas gaunamas iš krokų), sniego dumblių milteliai.

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED62/Apsauga nuo saulės ir aplinkos neigiamų faktorių

HCC62 yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su ‘HyacellComplex 62‘,  PerfectionPeptide P7 ir kitų veikliųjų medžiagų. Pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, didina ląstelių apsauginius mechanizmus. Serumas saugo DNR nuo pažeidimų sukeltų UV spindulių ir aplinkos toksinų.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC62Complex, PerfectionPeptide P7(heptapeptidas stimuliuojantis odos savisaugos mechanizmus nuo oksidacinio streso), GSP-T (antioksidacinis kompleksas gaunamas iš vynuogių), Detoxophane (gaunamas iš pipirinės daigų detoksikuojantis kompleksas)

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED78 /Aknei, rožinei ir kuperozei gydyti

HCC78 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 78,  PhytoCellTecTM nunatak ir kitomis veikliosiomis medžiagomis. Regeneruoja, atstato natūralų odos barjerą, stiprina kapiliarus, didina odos atsparumą ir aktyviai kovoja su uždegimu. Skirtas spuogų, rožinės, kuperozės ir jautrios odos gydymui.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rūgštis, HCC12Complex, CM-Naringenin chalcone, AquaCacteen, CM-Glucan P, PhytoCellTec™ nunatak®

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml


MED89/Priešraukšlinis serumas su augimo faktoriais ir vitaminais

HCC89 serumas yra sudarytas iš grynos, medicininės, tinklinės struktūros hialurono rūgšties sujungtos su HyacellComplex 46, EGF(epidermio augimo faktorius), FGF(fibroblastų augimo faktorius), Vitaminais A, B3, B6, C, E, H, Coenzym Q10 ir kitomis veikliosiomis medžiagomis. Stimuliuoja dermos papiliarinį(spenelinį) sluosknį. Skirtas lyginti raukšlėms.

Veikliosios medžiagos: 3 grandinių hialurono rugštis, HCC46Complex EGF(epidermio augimo faktorius), FGF(fibroblastų augimo faktorius), Vitaminais A, B3, B6, C, E, H, Coenzym Q10, Gaba(amino rūgštis) Astaxanthin(blokuoja UV spindulių žalojantį poveikį, taip mažėja raukšlės ir gerėja odos drėgmė, veikia kaip antioksidantas. Daug astaksantino yra lašišų ikruose, jie suteikia raudoną spalvą ir saugo kiaušinius nuo UV žalojančio poveikio).

Naudojimas: žiūrėti į procedūrų protokolus.

Kiekis: 20ml